Şile Otel Fiyatları 2010

Şile otel fiyatlarını bu konumuz altından bulabileceksiniz.Şile tatil mekanları gibi sorularınızın cevabını da bu konudan öğrenebileceksiniz.Şile tatil yeri,İstanbul iline özel aracınızla 35-45 dk,otobüsler ile ise 90-100 dk sürmektedir.Gerek doğal güzellikleri gerek eşsiz kumsalı ve gerekse denizi ile İstanbul’un en güzel tatil köylerinden birisi olmayı başarmıştır.İşte Şile tatil köyündeki ucuz tatil otelleri..

Şile Otel Fiyatları

Kuzey Yıldızı Şile Otel Fiyatları : Haftaiçi oda + kahvaltı + akşam yemeği = Kişi başı 80 tl. Haftasonu oda + kahvaltı + akşam yemeği ise kişi başı 110 tl.Ayrıca ücretsiz havuz imkanı bulunmaktadır.

Şile Resort Otel Fiyatları : Haftaiçi oda + kahvaltı + akşam yemeği kişi başı 100 tl.Haftasonu oda + kahvaltı + akşam yemeği 140 tl.

Değirmen Otel Fiyatları : Haftaiçi oda + kahvaltı + akşam yemeği 2 kişi 200 tl.Haftasonu oda + kahvaltı + akşam yemeği 2 kişilik fiyatı 320 tl.

Şile Klas Otel Fiyatları : Haftaiçi oda + kahvaltı + akşam yemeği kişi başı ücreti 75 tl.Haftasonu oda + kahvaltı + akşam yemeği kişi başı fiyatı 100 tl.Yorum Yaz