Ets Tur Erken Rezervasyon

Türkiye’nin en kaliteli tatil ve erken rezervasyon sitelerinden birisi olan Ets tur,2011 erken rezervasyon dönemine de her zamanki gibi yüksek oranda indirimlerle girdi.Kış ayında olmamıza rağmen şuan Türkiye’de en çok girilen siteler arasında ilk 1000′de bulunmaktadır.İnsanlar artık tatil diye değil de Ets tur diye aramalar yapmaya başladılar internette.Buradan Ets turun yetkililerinin çıkarması gereken yeni bir slogan var : Tatile değil Ets tura veya Tatilin adı Ets tur şeklinde ( : Yetkililere nacizane tavsiye ( :

ets tur erken rezervasyon 300x80 Ets Tur Erken Rezervasyon

Konuyu fazla dağıtmadan Ets tur erken rezervasyon hakkında ve Ets tur erken rezervasyon otelleri hakkında bilgiler vermeye başlayalım.

2011 erken rezervasyon dönemi için Ets tur şuanda ziyaretçilerine 108 tane otel sunmaktadır.Bütün otellerde hemen hemen %30′dan %45′lere varan indirimler bulunmaktadır.Yani neredeyse Ets tur erken rezervasyon indirimleri ile müşterilerine 2 günlük tatili 1 gün fiyatına vermektedir.

Belek’te bulunan herşey dahil olan Maxx Royal oteli,Ets tur önermektedir.Kişi başı 136 tl’den başlayan fiyatlarla bu özellikleri verilen ve Ets turun önerdiği otelde kalabilirsiniz.Diğer 107 otele bakmak için Ets tur sitesine gidebilirsiniz.Yakın zamanda ayrıntılı olarak Ets tur erken rezervasyon kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Dipnot : Ets tur’dan herhangi bir sebepten ötürü şikayetçi iseniz bu konu altından bildirirseniz yetkililere en kısa sürede şikayetiniz bizim aracılığımızla ulaştırılacaktır.

Ets tur erken rezervasyon varsa tatilin keyfi 2 katına çıkar icon wink Ets Tur Erken Rezervasyon

Tags: , , ,1 Yorum to “Ets Tur Erken Rezervasyon”

  1. Ets Tur Erken Rezervasyon,Ets Tur Erken Rezervasyon 2011 | Webimsi.net - Sanal Günlük Says:

    [...] fazla dağıtmadan Ets tur erken rezervasyon hakkında ve Ets tur erken rezervasyon otelleri hakkında bilgiler vermeye [...]

Yorum Yaz